Finská půjčka na zábavné doplňky pro děti na zahradu

Léto je tady a s ním přichází i doba, kdy se budeme snažit trávit maximum času na našich zahradách. Máte děti a chcete, by si také užívaly pobytu na čerstvém vzduchu? Pokud ano, musíte jim nabídnout zábavu. Nabízí se hned několik prvků, které dětem udělají radost a dokáží je přimět k tomu, aby na zahradě vydržely třeba i celý den. Jaké to jsou a kolik na jejich pořízení budete potřebovat peněz?

Finská půjčka je výhodné řešení

Pokud vám na doplňky na zahradu pro děti nezbývá dost peněz, můžete finanční tíseň vyřešit pomocí finské půjčky. Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti, který byl stvořen pro podobné situace. Finská půjčka je výhodná z toho důvodu, že nemá přísné podmínky, které se obvykle váží na finanční produkty od banky, jako je kontokorent nebo kreditní karta. Abyste je získali, musí bance doložit příjem. Jestliže je příliš nízký, banka vám kartu ani kontokorent neposkytne. Navíc se ke kartě i kontokorentu váží dost vysoké úroky. V případě kreditních karet dosahují úroky až 20 %.

Finská půjčka má i jiné názvy

Finská půjčka je název pro všechny nebankovní půjčky. Můžete se také setkat s pojmenováním:

Všechny spojuje jediné – výhodné podmínky, díky kterým je finská půjčka dostupná téměř pro všechny. Žadatele o půjčku omezuje pouze věk. Nebankovní společnost půjčí jen osobám, které jsou ve věku 21 až 85 roků.

Jaké prvky na zahradu pořídit?

Oblíbená je trampolína, na které se vyřádí děti i dospělí. U ní si dejte pozor, aby měla ochrannou síť a schůdky, které usnadňují nalézání i vylézání. Dále dětem pořiďte zahradní domek, perfektní je také pískoviště.