Finská půjčka vás zachrání, když chybí peníze na dovolenou

Vybrali jste si letos jako místo pro dovolenou Šumavu? Pak se jistě těšíte na průzračná jezírka, nádherné klidné lesy, celodenní tůry v horách a sbírání borůvek. Kdo už někdy navštívil tuto oblast, ten jistě ví, že je to ideální lokalita pro sportovce i vodní povaleče a že na ni můžete vyrazit jak s přáteli, tak s rodinou. Pokud se vaše úspory zmenšily vlivem nečekaných výdajů a vám teď nezůstaly potřebné finance, není třeba vaši dovolenou rušit ani zkracovat. Vyžádejte si půjčku od nebankovní společnosti a doplaťte pobyt v Čechách z ní.

Proč právě finská půjčka?

Finská půjčka, která v Česku funguje od roku 2005, je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří potřebují půjčit pár tisíc na několik dnů, např. do doby, než jim přijde na bankovní účet další výplata. Poskytuje krátkodobou finanční podporu za velmi výhodných podmínek, díky čemuž patří mezi oblíbené půjčky. Ke sjednání je vám k dispozici:

Jak ji vyřídíte?

Zcela jednoduše z pohodlí vašeho domova. Nemusíte totiž navštěvovat žádné pobočky a vyjednávat podmínky s pracovníky společnosti. Jednoduše vyplníte online formulář na stránkách společnosti, do kterého uvedete jméno a příjmení, adresu, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Údaje slouží k ověření, zda splňujete podmínky pro poskytnutí podpory. Abyste na půjčku dosáhli, je třeba mít minimálně 21 let a české státní občanství. Jakmile žádost odešlete, je okamžitě zpracována a do pár minut se díky sms zprávě dozvíte, zda vám byla schválena. Ještě tentýž den mohou být peníze na vašem účtu.

Kolik vám finská půjčka poskytne?

Můžete si vyžádat až 10 000 Kč. Je však třeba vrátit je nejpozději do 45 dnů. Dobu splatnosti si můžete nastavit i na dřívější termín. Peníze je nutné vrátit včas, jinak vám budou účtovány smluvní pokuty a v budoucnu můžete mít potíže s opětovným poskytnutím podpory.