Finská půjčka

Finská půjčka se na finanční scéně objevila v roce 2005. Začala ji nabízet finská nebankovní společnost. Brzy se objevily další a další společnosti, které také začaly nabízet nebankovní půjčky. Neobešlo se to bez potíží. Některé společnosti se vydaly na špatnou cestu. Vylákaly z žadatelů o půjčku poplatky, ale slíbené peníze jim neposlaly. Právě proto se k finské půjčce staví mnoho lidí skepticky. Pravda je taková, že dnes již nebezpečí nehrozí. Poradíme vám, jak si i vy můžete půjčit bezpečně.

Finská půjčka a snadné vyřízení žádosti

Finská půjčka se vyřizuje velmi snadno. Stačit vám bude několik minut času a připojení k internetu. Zobrazte si oficiální stránky nebankovní společnosti. Najdete na nich online kalkulátor půjčky. Pomocí tohoto nástroje si snadno a rychle zvolíte, kolik peněz a na jak dlouho chcete půjčit. Kalkulátor také ukazuje poplatek za půjčku. Jeho výše se stanuje na základě půjčené částky.

Finská půjčka – na co si musí žadatelé dávat pozor?

Výši poplatku ovlivňuje také doba splatnosti. Nenechte se tím ale vyprovokovat k tomu, že byste si vzali úvěr s šibeničně krátkým termínem splatnosti. I za půjčku s delší dobou splatnosti se platí nízký poplatek. Co je hlavní – nebankovní společnost umožňuje předčasné splacení půjčky. Pokud se tak stane, bude vám poplatek snížen. Jestliže vám můžeme radit, zvolte si raději delší splatnost.

Na co je finská půjčka určena?

Finská půjčka není účelová. Půjčit si můžete na vše, co si chcete koupit. Půjčka je využívána na:

  • platbu vyššího účtu za telefon
  • nákup spotřebičů
  • nákup dovolené
  • na úhradu dluhů a na další věci.