Jak si mobil půjčka poradí s nákupem nového sprchového koutu?

Není nic lepšího, než si po náročném dni dopřát dlouhou horkou sprchu. Je vaše stará sprcha už nevyhovující a vám to vadí? Neodkládejte nákup nové. Máme pro vás srovnání postupů, jak získat kreditní kartu, mobil půjčku a kontokorent. Jedná se o 3 způsoby, jak získat i menší obnos peněz. Sami se tak budete moci rozhodnout, kde si peníze půjčíte a kdy si dopřejete perfektní sprchu!

Jak si stojí mobil půjčka?

Mobil půjčka patří mezi nebankovní půjčky ihned na účet. Abyste ji získali, musíte si podat žádost na stránkách nebankovní společnosti. Budete potřebovat scan vašeho občanského průkazu. Půjčku získáte tak, že si nejdříve zvolíte sumu, kterou chcete a zvolíte si také dobu splatnosti. Dále už jen vyplníte žádost a tím je vše vyřízeno. Protože společnosti nemá omezenou pracovní dobu, žádostí se bude ihned zabývat. Nebankovní půjčka je obvykle schválena do několika minut.

Mobil půjčka je ve srovnání s kreditkou v mnohém výhodnější

Kreditní kartu můžete získat u banky, poskytují ji i některé nebankovní společnosti. O kartu je také možné požádat online, získat ji lze na pobočce banky a dokonce i ve vybraných obchodech. Problém karty je ale v tom, že za ni poměrně draze platíte. Je naprosto nevhodná k výběru peněz v hotovosti. Banka si za něj může účtovat i poplatek 100 korun. U mobil půjčky to tak není, platíte za výběr v hotovosti dle podmínek vaší banky, takže třeba vůbec nic.

Jak si zařídit kontokorent?

Kontokorent je bankovní produkt. Jeho získání je nejobtížnější ze všech. Mezi podmínky kontokorentu patří:

  • žadatel musí mít stabilní příjem v určité výši (každá banka má jiné podmínky)
  • žadatel musí mít účet u banky, u které chce kontokorent zřídit
  • žadatel musí obvykle doložit dva průkazy totožnosti