Je možné půjčky ihned využít na koupi materiálu na stavbu?

Pokud rekonstruujete či stavíte dům nebo byt, musíte mít dostatek finančních prostředků na nákup materiálu. Většina prací spolkne velký objem peněz, proto si lidé nejčastěji berou hypoteční úvěr. Na menší práce si můžete půjčit i jinak. Nabízí se půjčka ihned a také kontokorent, který je finančním produktem od banky. Podíváme se na to, jak můžete oba produkty získat a k čemu se vám budou hodit.

Možné nastavení půjčky ihned

Pokud se chytáte provést jen malé úpravy, nemusíte si půjčovat moc a zbytečně se zatěžovat dlouhodobou půjčkou u banky. Je pro vás lepším řešením, když si půjčíte z půjčky ihned. Tento úvěr se splácí jednorázově, jeho maximální splatnost je 105 dní. Té dosáhnete v případě, když si v žádosti zvolíte splatnost na 45 dní a poté ještě dvakrát požádáte o prodloužení splatnosti. Je důležité vědět, že nebankovní půjčka je určena  jen osobám, které jsou ve věkovém rozmezí 21 až 85 let a mají české státní občanství.

Získání půjčky ihned je otázkou minut!

Lákadlem půjčky ihned je, že se vyřizuje online. Na kompletní vyřízení žádosti o půjčku budete potřebovat asi 10 minut. Nejdříve si vyberte, kolik si půjčíte a zvolte si termín splatnosti. Následně vyplňte žádost. Finská půjčka má velkou výhodu v tom, že se peníze mohou objevit na účtu žadatele do několika minut od jejího schválení.

Kdy je vhodné využít kontokorent?

Kontokorent vám pomůže ve chvíli, kdy si potřebujete půjčit více peněz, nebo když chcete mít jistotu finanční rezervy. Jeho získání ale tak snadné není. Banka si klade několik podmínek:

  • musíte u ní mít bankovní účet
  • účet musí mít historii alespoň 3 měsíce
  • musíte dokázat, že máte stálý příjem