Když chcete být na silnici v klidu, pomůže okamžitá půjčka

Máte automobil a jezdíte často? Chystáte se na dlouhou cestu do zahraničí? Pokud ano, měli byste určitě přemýšlet nad tím, že si pořídíte havarijní pojištění. Jak vám bude nápomocné a kde získat peníze na jeho zaplacení? S tím vám poradíme právě v tomto článku.

Okamžitá půjčka se na pojištění hodí

Okamžitá půjčka patří mezi nebankovní půjčky ihned. Jedná se o neúčelovou půjčku, takže ji můžete použít na cokoliv. Její výhoda je v tom, že na peníze nebudete dlouho čekat. Nebankovní společnost chce svým klientům maximálně vyhovět, takže nemá omezenou pracovní dobu. Úvěry schvaluje dokonce i o víkendech.

Okamžitá půjčka a její možnosti

Půjčka nebankovní nabízí všem částku od 500 do 10 000 korun. Každý žadatel má to privilegium, že si sám kromě částky může zvolit také dobu splatnosti. Ta se dá nastavit až na 45 dní. Navíc je možné ještě prodloužení splatnosti o dalších 60 dní. Za prodloužení se platí mírný poplatek. Super je, že pokud půjčku splatíte předčasně, bude vám poplatek úměrně snížen. To je velká výhoda oproti půjčce v bance.

Nevíte, v čem je havarijní pojištění dobré?

Jedná se o pojistku, díky které dostanete finanční kompenzaci i v případě, když se stanete viníkem nehody. Vztahuje se na škody majetkové i na škody na zdraví. Havarijní pojištění může být velmi obsáhlé. Každý se může pojistit proti těmto rizikům:

  • dopravní nehoda
  • krádež vozidla
  • poničení vozidla vandalem
  • poničení vozidla přírodními živly

Při výběru pojištění si dejte pozor na cenu. Než se pro pojištění rozhodnete, udělejte si srovnání na internetu. Zabere to jen několik málo minut. Ke srovnání použijte online srovnávače, nebo si nechte vypracovat nabídku od několika pojišťoven.

Uložit

Uložit