Když si chcete koupit věci na tenis, bude se hodit půjčka nebankovní

Sportovní svět nyní žije tenisovým kláním ve Wimbledonu. Možná to i vás inspirovalo k tomu, že si koupíte tenisovou výbavu a začnete si užívat krásu tohoto sportu. Vaše nadšení ale trochu opadlo, protože jsou vaše finanční zásoby vyčerpané? Nenechte se tím odradit! Nabízí se řešení, jak peníze rychle získat!

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Sms půjčky pro problémové klienty | Sms půjčka ihned úplně každému

Půjčka nebankovní a další 2 možnosti – co se vyplatí nejvíce?

Půjčka nebankovní vznikla v roce 2005 a dnes je velmi populárním finančním produktem. Kromě ní jsou tu ještě 2 varianty:

  • kontokorent
  • kreditní karta

Obě tyto možnosti vám nabízí až 50 000 korun, ovšem mají svá negativa. Problém je zakopaný v tom, že se jedná o produkty od banky. U ní nepochodí jen tak každý. Banka je přísná, na žadatele klade dost vysoké nároky. Bude pravděpodobně chtít potvrzení o výši příjmů. Prověří si také, jaká byla vaše finanční minulost a bude ji zajímat váš trestní rejstřík. U nebankovní půjčky ihned na účet se s ničím takovým nestkáte. Nebankovní společnost půjčí de facto každému a bez čekání!

Půjčka nebankovní má smysl, když…

Jestliže o tenisové výbavě toužíte a narazili jste na akci, v rámci které můžete věci pořídit za výhodnou cenu, není nad čím váhat. Půjčka nebankovní je tu a bude vaše za několik minut. Nabízí až 10 000 korun, tato suma bohatě postačí na nákup rakety, tenisových bot, míčků a dalších potřeb.

Má jen jedno malé riziko

Finská půjčka má kratší dobu splatnosti. Výhoda je, že si sami volíte, jak dlouhá splatnost bude. Nejvíce to může být 105 dní. Jak na to? Nejdříve si zvolte splatnost na 45 dní, poté si požádejte o prodloužení. Prodloužení je možné uskutečnit dvakrát, pokaždé o 30 dní.