Mobil půjčka a plenky pro vaše dítě

Má-li miminko být spokojené, je třeba, aby se cítilo jako v bavlnce. Základem všeho jsou kvalitní pleny. Problém ale je, že opravdu kvalitní pleny stojí i několik set korun za jedno balení. Maminky proto vždy vyhlíží akce, ve kterých se dají pleny koupit s velkou slevou. Je to i váš případ? Akce se blíží, ale na vašem účtu není dost peněz?

Mobil půjčka pomůže!

Jestliže jste nervózní z toho, že nebudete mít na nákup plen dost financí, vyřešte váš problém pomocí mobil půjčky. Mobil půjčka patří mezi nebankovní půjčky, které byly stvořeny, aby pomohly v aktuální finanční tísni. Jedná se o finanční produkt, který díky mírným podmínkám předhání v popularitě i kreditní karty a kontokorent. Bankovní produkty totiž mají přísné podmínky. Banka například nepůjčí osobám, které:

  • mají nízký příjem
  • jsou bez práce
  • jsou v evidenci dlužníků (tzv. Registr dlužníků Solus)
  • mají záznam v trestním rejstříku

Jak mobil půjčka funguje?

Je to půjčka nebankovní, která se vyřizuje online. Je třeba vyplnit online formulář a odeslat ho jedním kliknutím. Nebankovní společnost jde svým klientům vstříc tím, že provozuje své služby 24 hodin denně. Pracuje také v sobotu a v neděli. Jakmile žádost obdrží, začne ji vyřizovat. Jestliže je vše v pořádku, pošle žadateli SMS zprávu s potvrzením, že mu byl úvěr schválen. Okamžitě také posílá peníze.

Vyřiďte si ji s předstihem

Nebankovní společnost sice vyřizuje půjčky ihned, ovšem rychlost připsání peněz je závislá také na bance. U ní může trvat převod až 3 dny. Je tedy lepší si půjčku vyřídit dostatečně v předstihu, abyste měli jistotu, že budete mít peníze na nákup plen včas k dispozici.