Mobil půjčka a váš nový jídelní kout

I na jídelní kout si můžete půjčit z nebankovní půjčky. Proč využít právě tuto formu úvěru? Přečtěte si tento článek, ve kterém se dozvíte, jaké rozdíly má mobil půjčka oproti klasické půjčce v bance, kontokorentu a kreditní kartě. Určitě i vás mile překvapí, jak výhodné je si půjčit z nebankovní půjčky.

Mobil půjčka nemá vysokou úrokovou sazbu

Klasická půjčka, kreditní karta a kontokorent jsou finanční produkty od banky. Jejich problém je společný – mají vysokou úrokovou sazbu. To znamená, že si za půjčení peněz dost připlatíte. Například u kreditní karty přesahuje úroková sazba 20 %, takže i z malé částky brzo vznikne dost velký dluh. Největším problémem kontokorentu je, že rozhodně není určen pro každého. Banka ho otevře jen těm klientům, kteří prokáží vyšší příjem. Podmínkou jeho získání také je, že žadatel musí být u banky běžný účet. Někdy je vyžadováno, aby tento účet měl historii minimálně 3 měsíce. Mobil půjčka takové podmínky nemá a co je ještě lepší zpráva – nemá stanovenu ani úrokovou sazbu. Za půjčku se totiž platí jen poplatek.

Mobil půjčka a poplatek

Poplatek se různí podle toho, kolik si žadatel půjčí a na jak dlouho. Minimální poplatek je 50 korun. Půjčku lze získat i zcela zdarma. Akce je určena pro všechny nové žadatele o půjčku a více se o ní dozvíte na webu nebankovní společnosti.

Jaké další výhody mobil půjčka má?