Mobil půjčka

Mobil půjčka patří do kategorie nebankovních půjček a byla stvořena za jediným účelem. Jejím smyslem je, aby pomohla lidem z tíživé finanční situace. Už dávno ale neplní jen tento účel. Lidé si stále častěji půjčují i na běžné nákupy či na dovolenou. Uvažovali jste už o této půjčce, ale nevíte, jak ji vyřídit? Návod najdete právě v tomto článku.

Mobil půjčka a postup vyřízení žádosti

Požádat o mobil půjčku je velice jednouché. Stačí vám připojení k internetu. Na stránkách nebankovní společnosti si nejdříve vyzkoušejte online kalkulátor. Pomocí něj si nastavte částku, kterou chcete půjčit. Současně si volíte také dobu splatnosti. Mobil půjčka je splatná v rozmezí 7 až 45 dní. Půjčit si lze 500 až 10 000 korun. Online kalkulátor vám také ukáže, jak vysoký poplatek za půjčku zaplatíte. Jeho výši stanovuje nebankovní společnost na základě půjčené sumy a délky splatnosti. Poplatek je mírný. Například za půjčku 500 korun se splatností na 7 dní zaplatíte pouze 50 Kč.

Mobil půjčka a její základní charakteristika

Mobil půjčka je oblíbená pro její mírné podmínky. Nebankovní společnost půjčí všem, kdo prokáží, že jsou starší 21 a mladší 85 let. Půjčku dostanou jen ti, kdo mají české státní občanství. Ještě před schválením půjčky si nebankovní společnost prověří, zda u ní nemáte jinou aktivní půjčku. Pokud by zjistila, že půjčku máte, žádost o další by vám odmítla. Jakmile ale půjčku uhradíte, můžete si bez problémů vzít další.

Pro koho je Mobil půjčka určena?

Mobil půjčka má mírné podmínky, takže si mohou půjčit i:

  • lidé s nízkými příjmy
  • senioři
  • nezaměstnaní
  • začínající podnikatelé
  • matky samoživitelky a další.