Nebankovní půjčka nabízí dost na novou cyklistickou výbavu

Máte chuť vyrazit do přírody, ale pěší turistika není nic pro vás? Potřebujete také zhubnout nějaké to kilo, takže hledáte sport, při kterém budete efektně spalovat tuky? Idální volbou je pro vás cyklistika. Naučte se jezdit na kole dlouhé trasy a brzy uvidíte, jak snadno půjdou přebytečná kila dolů. Navíc budete na čerstvém vzduchu a kochat se přírodou. Jestliže chcete začít co nejdříve a potřebujete si koupit výbavu, bude vám nápomocna nebankovní finská půjčka.

Nebankovní půjčka nemá úrokovou sazbu!

Když si půjete půjčit do banky, musíte dosta složitě počítat. Na všechny bankovní produkty se vztahuje úroková sazba, která určuje, kolik navíc zaplatíte. U kreditní karty se pohybuje dokonce až na hranici 22 %, u kontokorentu je to okolo 15 %. Problém je, že když peníze čerpáte, úrokovy vám v těchto dvou případech nastakují za každý den. I z malé nesplacené částky se rychle stane obrovský dluh a vy se tím dostanete do problémů. Než si produkt v bance vyřídíte, musíte obvykle složitě počítat. Nebankovní půjčka tak nastavena není. U ní se platí jen jednorázový poplatek, je vysoký podle toho, kolik si půjčíte a na jak dlouho.

Nebankovní půjčka je dostatečná

Hlavním účelem nebankovní půjčky je vyřešit finanční tíseň, proto nabízí nižší částku. Je to 500 až 10 000 korun s tím, že si částku volí sám žadatel. Půjčka nebankovní je flexibilní, každý si sám volí sumu v řádech stokorun.

Snadné vyřízení

Půjčka nebankovní se vyřizuje přímo na webu společnosti. Je třeba:

  • zvolit sumu a dobu splatnosti na kofigurátoru,
  • vyplnit online žádost,
  • nahrát k žádosti scan obou stran občanského průkazu.