Nebankovní půjčka vám nabízí peníze na kočárek pro dítě

Čekáte miminko? Už jste nakoupili vše potřebné, ale chybí vám ještě kočárek? Narazili jste na výhodnou akci, ve které se dá koupit kočárek výhodně? Jestliže ano a na účtu nemáte moc peněz, využijte nebankovní půjčky ihned na účet. Pro podobné případy totiž byla stvořena. Nemusíte se jí bát, protože má férové podmínky. Kdo může tuto půjčku využít?

Nebankovní půjčka je výhodnější než kreditní karta

Možná vás napadlo, že by se k nákupu nového kočárku dala využít také kreditní karta. Varujeme vás, protože to není úplně dobrý nápad. Kreditní karta sice nabízí až 50 000 korun, ovšem její podmínky nejsou moc příznivé. Jestliže peníze nevrátíte v bezúročném období, budete muset bance platit poměrně tučné úroky. U kreditní karty už úroky překročily 20 %. Nevýhodné je, že se počítají třeba za každý den. Dlužná částka tedy velmi rychle naskakuje a kvůli tomu byste se mohli dostat do vážných finančních problémů.

Jaké podmínky má nebankovní půjčka?

Nebankovní půjčka má vstřícnější podmínky. Zaplatíte za ní totiž jen poplatek, jehož výše se nemění. Vidíte ho hned při sjednávání půjčky. Jeho výše je závislá na celkové sumě, kterou si půjčíte a také na době splatnosti. Výhodné je, že pokud půjčku splatíte dříve, bude vám poplatek poměrně snížen. Půjčka nebankovní vám poskytne až 10 000 korun. Protože se vyřizuje online, peníze získáte téměř okamžitě. Nebankovní společnost je posílá do 1 minuty od doby, kdy žádost uzná za bezchybnou.

Jak poznat dobrý kočárek?

Pozor si dejte na:

  • materiál – nesmí podléhat působení přírodních živlů
  • kolečka – do terénu se hodí kolečka nafukovací, do města jsou vhodná kolečka plastová
  • doplňky – lepší jsou kočárky, ke kterým lze dokupovat doplňky
  • konstrukci – měla by být lehká