Nebankovní půjčky ihned na účet

Každý z nás se poměrně rychle může dostat do situace, kdy bude potřebovat peníze, ovšem na účtu jich nebude dost. I pro takové chvíle byly stvořeny nebankovní půjčky ihned na účet. Nemáte s tímto typem půjček dosud žádné zkušenosti? Myslíte si, že jsou nevýhodné a tak trochu se jich bojíte? Přesvědčíme vás, že nebankovních půjček není třeba se bát a ukážeme vám jednoduchý způsob, jak si o půjčku požádat.

Nebankovní půjčky ihned na účet a jejich pravidla

Nebankovní půjčky ihned na účet nejsou klasické půjčky v bance. Vlastně díky tomu mají mnohem příjemnější pravidla. Nebankovní společnost půjčí téměř každému. Každý žadatel musí splnit jen tyto 2 podmínky:

  • nesmí mu být méně než 21 let a více než 85 let
  • musí mít české státní občanství

Nebankovní společnost si ještě prověří, zda u ní nemá žadatel jinou aktivní půjčku. Pokud by ji měl, musí ji nejdříve zaplatit a až poté si může vzít nový úvěr.

Nebankovní půjčky ihned na účet a podání žádosti

Žádost se u nebankovní půjčky ihned na účet podává online. Některé nebankovní společnosti umožňují i poslání žádosti o půjčku ve formě SMS zprávy. Tuto výhodu mohou využít jen klienti, kteří si berou půjčku opakovaně. Vyřízení online žádosti je snadné. Stačí jen vyplnit několik polí. Je třeba zadat jméno, adresu, místo narození a další údaje. Nebankovní společnost se vás skrze formulář zeptá, kdy chcete být kontaktováni. Je to možné i ve večerních a dokonce i v nočních hodinách. Společnost pracuje 24 hodin každý den.

Jak si půjčit zodpovědně?

Pro nebankovní půjčky ihned na účet je charakteristická kratší doba splatnosti. Dobře si spočítejte, zda budete moci peníze včas vrátit.