Potřebujete ve svém bytě vyměnit radiátory? Nebankovní půjčka vám to umožní

Kontrola topných těles v bytech a domech je většinou prováděna mimo sezónu. Může se však stát, že se během chladných měsíců objeví potíže s vytápěním místností a je třeba vzniklý problém řešit okamžitě. Nebankovní půjčkyPokud nechcete strávit zbytek zimy v teplých ponožkách a svetru a rádi byste vyřešili opravu co nejdříve, zavolejte na pomoc odborníka. Ten vám může poradit např. se zavzdušněnými trubkami nebo kapajícím radiátorem. Pokud bude třeba provést větší opravu, na kterou vám chybí peníze, můžete se obrátit na nebankovní půjčky. Ty jsou vám k dispozici ihned.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky?

  • poskytnou vám peníze bezodkladně, často je sjednáte ještě ve stejný den, kdy si o ně požádáte
  • můžete je vyřídit z pohodlí domova, čímž se vyhnete nepříjemným pohovorům na pobočce
  • jsou vám k dispozici i o víkendu nebo svátcích
  • můžete si o ně říct i opakovaně
  • jsou bezpečné a vyhnete se s nimi vysokým poplatkům
  • pomohou vám i bez nutnosti registrace

Finská půjčka do každé rodiny

Nebankovní půjčky poskytované finskou finanční skupinou mohou získat skutečně téměř všichni. Stačí, abyste splnili dvě hlavní podmínky. K jejímu schválení je nutné mít české státní občanství a věk alespoň 21 let. K žádosti o půjčku nemusíte dokládat žádná další potvrzení a tak na peníze dosáhnou i studenti, matky samoživitelky, nezaměstnaní, zadlužení nebo senioři.

A jak nebankovní půjčky ihned na účet sjednáte?

Ideální bude, pokud navštívíte stránky nebankovní společnosti. Na těch můžete nastudovat veškeré nabídky finské společnosti. Žadatelům, kteří vyřizují půjčku poprvé, je nabízeno až 9 000 Kč na 30 dnů zdarma. Standardní půjčky však poskytují 10 000 Kč na 45 dnů. Sami si však můžete vybrat výši i dobu splatnosti. O půjčku pak zažádáte pomocí speciální sms zprávy nebo vyplněním online formuláře.