Půjčka nebankovní

Rok 2005 si jistě dobře zapamatovali všichni, kdo měli či mají problémy s penězi. V tento rok totiž vstoupily do České republiky nebankovní instituce, které začaly nabízet výhodné nebankovní půjčky. Po 11 letech působení na české scéně si nebankovní půjčky získaly velkou popularitu. Lidé si půjčují stále častěji. Přišli totiž na to, že nebankovních půjček není třeba se bát. Jak si i vy lehce půjčíte několik tisíc korun?

Půjčka nebankovní má velmi mírné podmínky

Nebankovní společnost se staví ke všem klientům velmi vstřícně. Půjčka nebankovní má totiž jen 3 mírné podmínky, které splňuje většina žadatelů.

  1. Žadatel musí prokázat svůj věk. Půjčka nebankovní bude schválena jen klientovi, který je starší než 21 a mladší než 85 let.
  2. Žadatel musí mít české státní občanství.
  3. Půjčka nebankovní bude schválena jen žadateli, který nemá u nebankovní společnosti jinou – dosud nesplacenou půjčku.

Půjčka nebankovní vyřízena s rychlostí blesku

Každý žadatel o půjčku si nejdříve musí zvolit, kolik peněz si chce půjčit. Udělá to snadno a rychle pomocí online kalkulátoru, který najde na oficiálních stránkách společnosti. Zvolí si také dobu splatnosti. Nejkratší doba splatnosti je 7 dní, nejdelší termín je 45 dní. Pokud má vybráno, musí vyplnit online formulář, což opět zabere jen několik minut. Kromě základních údajů je třeba zvolit, v jaké formě vám má nebankovní společnost poslat platební údaje ke splacení úvěru. Je to možné 3 způsoby: klasickou poštou, e-mailem nebo ve formě SMS zprávy. Pokud jsou všechny údaje vyplněny, žadatel žádost odešle stisknutím jednoho tlačítka.

Je vaše téměř okamžitě

Půjčka nebankovní je posuzována ihned, pokud je vše v pořádku, nebankovní společnost posílá peníze do 1 minuty. Jedná se o neúčelový úvěr, takže peníze můžete využít podle libosti.