Půjčka pro nezaměstnané

V České republice je podle aktuálních dat Českého statistického úřadu 443 109 lidí bez práce. Míra nezaměstnanosti se drží na hranici 6, 1 %. Přičemž volných míst je aktuálně pouze 117 335. Nemáte práci? Máte naopak problémy vyjít s penězi? Dostáváte jen malou podporu v nezaměstnanosti? Potřebujete několik tisíc korun? Není problém je získat!

Půjčka pro nezaměstnané jako rychlá pomoc

Pokud potřebujete půjčit peníze, rozhodně nechoďte do banky. Bankovní instituce řadí žadatele bez práce do skupiny rizikoví žadatelé a půjčku jim nedají. Naštěstí jsou tu ale nebankovní společnosti, které lidem bez práce půjčí. Co je hlavní – půjčku jim schválí během několika minut. Půjčka pro nezaměstnané je tak rychlou pomocí pro všechny, kdo potřebují vyřešit momentální finanční tíseň. Tato půjčka je vhodná také pro:

  • seniory
  • matky na mateřské
  • studenty
  • osoby s nízkými příjmy
  • OSVČ
  • podnikatele a další.

Půjčka pro nezaměstnané a její největší klady

Půjčka pro nezaměstnané je oblíbená z toho důvodu, že podmínkou k jejímu získání není vysoký příjem. Do žádosti o půjčku sice vyplňujete výši příjmů a výdajů, ale není to rozhodujícím kritériem pro zisk půjčky. Nebankovní společnost bere tyto informace čistě orientačně. Výhodou je, že půjčku vyřídíte online. Nejdříve si zvolte výši půjčky a dobu splatnosti. Je to snadné díky online kalkulátoru. Poté vyplňte žádost a je hotovo. Do několika minut od odeslání žádosti vám od nebankovní společnosti přijde potvrzení, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv.

Poplatek je jen nízký

Půjčka pro nezaměstnané je vázána jen mírným poplatkem. Jeho výše roste úměrně k půjčené částce a době splatnosti. Například za půjčku 1000 korun na 7 dní se platí poplatek ve výši 100 Kč.