Půjčka v hotovosti není jediným řešením pro OSVČ

31Osoby samostatně výdělečně činné mnohdy dospějí do situace, kdy se jim v podnikání naskytne lákavá příležitost investovat do dalšího projektu, ale bohužel k jeho realizaci nemají dostatek financí. V takovém případě je pro OSVČ nejjednodušším řešením zažádat o půjčku, s jejímž získáním zpravidla nemají sebemenší problém. A to zvláště v případě, kdy mohou doložit stálý příjem.

Půjčka v hotovosti nabízí rychlou finanční podporu

Mnoho OSVČ v případě potřeby zvolí možnost rychlé půjčky před výplatou, která jim poskytne částku řádově v několika tisícikorunách. S takovou finanční injekcí jde pak snadno a rychle investovat do vybraného projektu či nakoupit potřebné vybavení. I půjčka v hotovosti je pro osoby samostatně výdělečně činné ideálním řešením. Potřebné peníze získají prakticky ihned a mohou je použít na libovolné účely.

Potřebujete-li peníze rychle a bez zdržování, pak je půjčka v hotovosti trefou do černého

Ať už jste v dráze podnikání na vlastní pěst zkušení, nebo s ním teprve začínáte, určitě víte, že bez počátečního kapitálu se jednoduše odrazit nejde. Finance jsou potřeba nejen na nákup vybavení, ale i na celou řadu jiných věcí. Pokud peníze nemáte, není nic jednoduššího, než si je půjčit. Jako OSVČ máte vícero možností:

  • zažádat o bankovní úvěr
  • využít nabídku SMS půjčky
  • vsadit na kterýkoli jiný druh půjčky

Jak již bylo řečeno – pokud můžete doložit příjem, pak jistě nebudete mít problém půjčku získat. Nechcete-li se ale vydat cestou bankovního úvěru, kde je zpravidla vyřízení půjčky zdlouhavé a spojené s celou řadou nudného papírování, pak je pro vás jedna z nebankovních půjček jasnou volbou.

Jste schopni dostát svým závazkům?

Ještě než se rozhodnete pro konkrétní typ půjčky, dobře si spočítejte vaše příjmy a výdaje. Uděláte si tak jasnou představu o své situaci a rovněž i o svých možnostech. Díky tomu budete mít jasno, zda dokážete dostát všem svým závazkům.