Půjčky bez registru a poplatku

Potřebovali jste peníze a šli jste do banky? Ukázali jste jim vaše příjmy a dočkali se jen toho, že vás odmítli? Potřebujete peníze i teď? Máme pro vás řešení, jak rychle peníze získat! Nabízí se výhodné půjčky bez registru a poplatku. Jak si postupovat a jaké tyto půjčky mají podmínky?

Proč jsou půjčky bez registru a poplatku vhodné i pro vás?

Půjčky bez registru a poplatku mají několik pozitiv, které z nich udělaly velmi oblíbený finanční produkt. K získání půjčky není rozhodující to, zda máte záznam v registru dlužníků Solus. Pokud se zde vaše jméno nachází a žádáte o úvěr v bance, nikdy ho zde nedostanete. Další výhodou je, že nebankovní společnost neprověřuje ani trestní rejstřík. Třetím velkým pozitivem je, že půjčky bez registru a poplatku jsou dostupné i pro osoby s nízkými příjmy. Půjčku dostanou dokonce i ti, kdo žijí z dávek – například osoby s invalidním důchodem, nezaměstnaní nebo matky na mateřské.

Půjčky bez registru a poplatku vyřízeny velmi rychle

Půjčky bez registru a poplatku se vyřizují přímo na stránkách poskytovatele. Stačí si připravit scan občanského průkazu, který je třeba k žádosti nahrát. Je třeba oskenovat obě jeho strany. Mezi podmínky půjčky totiž patří české státní občanství a věk 21 až 85 let. Právě tyto údaje si nebankovní společnost ověří z kopie občanského průkazu. V žádosti se vyplňují jen základní údaje. Je důležité si zvolit způsob, jakým chcete obdržet fakturu s platebními údaji k půjčce. Nabízí se 3 možnosti:

  1. elektronickou poštou
  2. dopisem
  3. SMS zprávou

Kolik si můžete půjčit?

Maximální částka je 10 000 Kč. Za vyřízení půjčky se platí poplatek, různí se podle půjčené částky a doby splatnosti.