Půjčky ihned se vám budou hodit na nákup letenky

Rádi cestujete na vlastní pěst a kupujete letenky za co možná nejvýhodnější ceny? Jestliže ano, jistě víte, že je třeba rychle reagovat. Zejména v případě chyb v systému nebo u akčních nabídek je třeba letenku koupit do několika minut nebo hodin. Jestliže nemáte na účtu dostatečnou finanční rezervu, pomoc nabízí nebankovní půjčky ihned na účet.

Snadné vyřízení půjčky ihned

Jedná se o půjčky ihned, díky kterým můžete na účtu mít až 10 000 korun během několika minut. Je to možné díky tomu, že se půjčka vyřizuje přes internet. Nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně. Úvěry dokonce poskytuje i o víkendech, takže o půjčku můžete požádat kdykoliv se vám zamane. Nebankovní společnost ji ihned posoudí. Jestliže splníte všechny 3 podmínky půjčky, společnost vám peníze pošle do jedné minuty na váš účet. Ihned s nimi můžete naložit podle libosti. Kromě částky si volíte dobu splatnosti. Může to být až 45 dnů.

3 podmínky půjčky ihned

Má stejné podmínky jako půjčky bez registru a poplatku:

  1. každý žadatel o půjčku musí být ve věku 21 až 85 let
  2. žadatel musí být občanem České republiky
  3. žadatel nesmí mít u nebankovní společnosti jinou nesplacenou půjčku

Velkou výhodou je, že se půjčka vyřizuje online. Pravdivost údajů doložíte nebankovní společnosti tak, že k žádosti nahrajete scan obou stran vašeho občanského průkazu.

Kde hledat levné letenky?

Možností se nabízí celá řada. Asi nejpopulárnější jsou dnes různé facebookové skupiny, ve kterých lidé sdílí tipy na levné letenky do celého světa. Je dobré také sledovat  portály na vyhledávání letenek. Pokud máte rádi extrém, zajděte se sbaleným batohem na letiště a vyčkejte na ultra last minute nabídky.