Půjčky pro problémové klienty

Ptáte se, kdo je problémovým klientem? Existuje velká pravděpodobnost, že jste to možná i vy. Banky totiž zpřísnily pravidla pro poskytování půjček a na seznam problémových klientů řadí velké množství lidí. Problémový je například ten, kdo má nízké příjmy či osoba, která žije jen z podpory v nezaměstnanosti. Na seznam problémových klientů u bank patří i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků. Naštěstí se nabízí i jiné možnosti, kde lze získat půjčku.

Půjčky pro problémové klienty jsou výhodné!

Jednou z nich jsou půjčky pro problémové klienty. Jedná se o nebankovní půjčky, které poskytují nebankovní společnosti. Výjimečné jsou tím, že nemají tak přísná pravidla. Nebankovní společnost půjčí všem, kdo mají české státní občanství a jsou starší než 21 a mladší než 85 let. Žádné další podmínky půjčky pro problémové klienty nemají.

Kolik peněz a na jak dlouho půjčky pro problémové klienty nabízí?

Maximální výše úvěru je 10 000 Kč. Splatnost je u půjčky pro problémové klienty volitelná, nastavit ji lze na 7 až 45 dní. Výhodou je, že ihned vidíte, kolik peněz budete muset vrátit. Poplatek za vyřízení půjčky pro problémové klienty ukazuje online kalkulátor. Výše poplatku se mění podle půjčené částky a doby splatnosti. Maximálně za půjčku zaplatíte poplatek 4500 Kč. Platí to při půjčce 10 000 Kč na 45 dní. Pokud byste měli se splacením půjčky problém, požádejte si o posunutí termínu splatnosti. Je to možné až o 60 dní.

Na co si můžete půjčit i vy?

Lidé si půjčují například na:

  • nákup vybavení do bytu či do kanceláře
  • nákup spotřebičů
  • nákup dovolené
  • zaplacení dluhů
  • zaplacení zálohy na dovolenou aj.