Rychlé půjčky do výplaty hravě zaplatí zájezd na hory

Zima pomalu končí, to ale neznamená, že nemůžete vyrazit na hory a užít si parádní lyžovačku. České hory toho už moc nenabídnou. Proto vám radíme – vyrazte do zahraničí. Kam vyrazit a proč se pro koupi zájezdu vyplatí využít rychlé půjčky do výplaty?

Rychlé půjčky do výplaty zaplatí dovolenou v Alpách

Myslíte si, že je na dovolenou v Alpách už pozdě? Omyl! Ve většině horských středisek se lyžuje až do konce dubna. Nyní nabízí zájezdy do Alp většina cestovních kanceláří v rámci last minute zájezdů. To znamená, že se s jejich koupí nevyplácí otálet. Zbývá jen několik posledních míst. Nemáte peníze, protože čekáte na výplatu? Právě pro tento případ jsou tu půjčky do výplaty. Půjčit si můžete 500 Kč a nejvíce 10 000 Kč. Tato suma určitě zaplatí týdenní dovolenou v Alpách i pro 2 osoby. Stačí si jen najít čas a hledat v nabídkách. Pro rychlejší vyhledávání výhodných zájezdů použijte srovnávače.

Jak rychlé půjčky do výplaty fungují?

Jejich výhodou je, že si půjčku sjednáte jednoduše online. Najděte si pouhé 2 minuty času, vyplňte online formulář a půjčka je vaše do 10 minut. K vyplnění žádosti o půjčku si připravte občanský průkaz. Je třeba opsat:

  1. číslo občanského průkazu – podmínkou rychlé půjčky do výplaty na dovolenou je české státní občanství
  2. rodné číslo – podmínkou půjčky je věk mezi 20 až 75 lety

K půjčce není nutné dokládat příjem ani mít ručitele. Je díky tomu dostupná i pro matky na mateřské, nezaměstnané a studenty.

Kam vyrazit?

Naštěstí se perfektní alpská střediska nachází jen několik hodin jízdy z České republiky. Doporučujeme italské středisko Val di Fiemme, ve kterém se nachází více než 100 upravených sjezdových tratí všech náročností.